به مناسبت عید نوروز ۹۵ از ما عیدی بگیرید!

Slide8

کاربران گرامی سایت موفق‌یار، از همراهی شما در سال ۹۴ بسیار متشکریم و بی‌نهایت خوشحالیم که توانستیم به موفقیت دوستان زیادی کمک کنیم. (این هدف اصلی مجموعه موفق‌یار است.) پیشاپیش عید نوروز ۹۵ را به شما همراهان عزیز تبریک می‌گوییم! امیدواریم که سال جدید یکی از بهترین سال‌های زندگی شما باشد و زندگی زیباتر و جدیدی را تجربه کنید.

به پاس قدردانی از شما و به مناسبت عید نوروز، هدایای ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم که می‌خواهیم به‌عنوان عیدی از طرف موفق‌یار تقدیم شما کنیم. ما قصد داریم به شما کمک کنیم تا در سال ۹۵ به اهداف مهم خود و به موفقیت‌های بزرگی برسید و قدم‌های مهمی برای رسیدن به ثروت بردارید. اگر خودتان بخواهید، می‌توانید سالی بسیار خوب از نظر زندگی شخصی، کاری،‌ مالی، خانوادگی و… داشته باشید. همه‌چیز به خودتان بستگی دارد!

توجه: این آخرین فرصت ویژه و تخفیف بزرگ برای تهیه محصولات موفق‌یار در سال ۹۴ است. این احتمال وجود دارد که محصولات ما در سال جدید افزایش قیمت داشته باشند. هزینه استفاده نکردن از این فرصت ممکن است به ضرر شما تمام شود! پس این فرصت بزرگ را از دست ندهید و همین حالا اقدام کنید تا علاوه بر کسب اطلاعات ارزشمند از طریق محصولات، بتوانید از هدایای ویژه نیز استفاده نمایید.

روش دریافت عیدی و هدایا

در زیر چندین طرح وجود دارد که می‌توانید از هرکدام برای دریافت عیدی و هدیه ویژه خود استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هدایا و محصولات و مشاهده نظرات خریداران محصولات می‌توانید از طریق دکمه «اطلاعات بیشتر» به صفحه هر محصول مراجعه کنید. برای سفارش محصولات و دریافت هدایا نیز کافی است روی دکمه «سفارش» کلیک کنید و مراحل خرید را تا پایان ادامه دهید.

برای استفاده از طرح‌های زیر و دریافت عیدی خود فقط تا تاریخ سه‌شنبه ۲۵ اسفند فرصت دارید.

طرح شماره ۱

با سفارش محصول دانلودی «تفکر مالی به روش میلیاردرها» می‌توانید محصول دانلودی «معجزه هدف‌گذاری» به ارزش 19,900 تومان را عیدی و هدیه بگیرید.

طرح شماره ۲

با سفارش محصول فیزیکی (CD) «تفکر مالی به روش میلیاردرها» می‌توانید CD محصول «معجزه هدف‌گذاری» به ارزش 29,000 تومان را عیدی و هدیه بگیرید.

طرح شماره ۳

با سفارش محصول دانلودی «معجزه هدف‌گذاری» می‌توانید کتاب صوتی «قوانین جهانی موفقیت» از برایان تریسی به ارزش 3,900 تومان را عیدی و هدیه بگیرید.

طرح شماره ۴

اگر می‌خواهید به‌جای دریافت هدیه، از «تخفیف ویژه» استفاده نمایید، می‌توانید از کوپن تخفیف 30 درصدی برای خرید محصول موردنظر خود استفاده کنید.
کد تخفیف: eid95

برای استفاده از این تخفیف کافی است در سبد خرید در قسمت کوپن تخفیف، کد بالا را وارد کنید و دکمه «اعمال کوپن» را بزنید.