درباره موفق‌یار

مجموعه موفق‌یار با مدیریت فردین محمدی به افراد کمک می‌کند تا در زندگی و کسب‌وکار خود به موفقیت‌های بزرگ برسند و ثروتمند شوند. ما با آموزش‌های رایگان (مقالات و فایل‌های دانلودی رایگان) و ارائه محصولات آموزشی (فیزیکی و دانلودی) و برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های کاربردی (حضوری و غیرحضوری) در زمینه موفقیت و ثروتمند شدن به شما کمک می‌کنیم و هر چیزی که در این راه به آن نیاز دارید، به شما آموزش می‌دهیم تا به موفقیت و ثروت برسید.

«موفقیت و ثروتمندی یک انتخاب است و راه و روش دارد!»

یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث می‌شود بیشتر افراد به موفقیت و ثروت نرسند، آن است که به دلیل محدودیت منابع آموزشی موجود در این زمینه، از اصول و روش‌های موفقیت و ثروتمند شدن اطلاع چندانی ندارند. این موضوع باعث شکل‌گیری مجموعه موفق‌یار شد. شما با استفاده از آموزش‌های ما می‌توانید بسیار سریع‌تر و راحت‌تر به اهدافتان برسید و موفقیت‌های بزرگی در همه‌ ابعاد و زمینه‌ها کسب کنید.

همه افرادی که مغز سالمی دارند، یعنی بیش از ۹۵ درصد مردم جهان –حتی با وجود ضریب هوشی متوسط و بدون هیچ‌گونه امکانات خاصی- توانایی موفقیت و ثروتمند شدن در حد عالی را دارند. موفقیت و ثروتمندی هیچ ارتباطی به شانس و تصادف ندارد؛ بلکه تنها به افکار، دانش و اعمال ما بستگی دارد و می‌توان آن را مثل هر مهارت دیگری مانند رانندگی، خواندن و نوشتن، تایپ کردن، آشپزی و… آموخت!

«هدف اصلی مجموعه موفق‌یار کمک به مردم عزیز برای رسیدن به موفقیت و ثروت است.»

فرمول موفقیت بسیار ساده است: «یادگیری + عمل» در تمام مراحل زندگی! مهم‌ترین کلید موفقیت و ثروت در قرن بیست و یکم «دانش و اطلاعات» است که از طریق «یادگیری» به دست می‌آید. به همین دلیل، افراد بسیار موفق و ثروتمند همیشه در حال یادگیری بوده و هستند! اگر شما هم می‌خواهید جزء این افراد باشید، ما جدیدترین و کاربردی‌ترین دانش و اطلاعات در زمینه موفقیت و ثروتمند شدن را در اختیارتان قرار می‌دهیم. کافی است شما به آن‌ها عمل کنید تا به نتیجه برسید!

 
تماس با موفق‌یار

لطفاً سؤالات، پیشنهادات و درخواست‌های خود را از طریق لینک «تماس با ما» در زیر و یا از طریق ایمیل زیر برای ما ارسال کنید!

تماس با ما

ایمیل: info@movafaghyar.com

 
روش پرداخت وجه و شماره حساب‌های بانکی برای خرید محصولات

برای خرید محصولات و ثبت‌نام در کارگاه‌ها و دوره‌های سایت موفق‌یار، شما می‌توانید از یکی از روش‌های زیر استفاده کنید:

۱. پرداخت آنلاین:

برای خرید محصولات و ثبت‌نام در کارگاه‌ها و دوره‌های سایت موفق‌یار نیازی به مراجعه به بانک نیست! شما به‌راحتی می‌توانید با داشتن کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) اقدام به خرید محصولات یا ثبت‌نام کنید. برای این کار، در فرآیند خرید در هنگام انتخاب روش پرداخت، گزینه «پرداخت آنلاین» را انتخاب کنید و مبلغ را به‌صورت اینترنتی در صفحه بانک بپردازید.

۲. پرداخت آسان و سریع:

همچنین شما می‌توانید مبلغ محصولات، کارگاه‌ها و دوره‌ها را به‌آسانی و به‌سرعت از طریق «سامانه پرداخت آنلاین» یا «درگاه پرداخت موبایلی» بپردازید. برای پرداخت اینترنتی به لینک «سامانه پرداخت آنلاین» در زیر مراجعه کنید و برای پرداخت موبایلی با استفاده از تلفن همراه خود کد USSD زیر را شماره‌گیری نمایید؛ سپس مبلغ محصول موردنظر را وارد کرده و مراحل را ادامه دهید تا پرداخت با موفقیت انجام شود.

سامانه پرداخت آنلاین سایت موفق‌یار

786158#*36111*720*

۳. واریز بانکی:

اگر امکان پرداخت آنلاین ندارید، می‌توانید مبلغ محصولات، کارگاه‌ها و دوره‌ها را از طریق «کارت به کارت» یا «واریز به حساب بانکی» به حساب بانک ملی یا سایر شماره حساب‌های زیر واریز کنید.

حساب بانک ملی
شماره حساب: 0109132337009
شماره کارت (برای انتقال وجه از طریق خودپرداز): 9254-1090-9974-6037
شماره شبا: IR80-0170-0000-0010-9132-3370-09
به نام فردین محمدی

برای مشاهده سایر شماره حساب‌ها، روی گزینه «سایر شماره حساب‌ها» در زیر کلیک کنید!

سایر شماره حساب‌ها